Új jelszó kérése
Szűrés
Készleten
Garancia
Gyártó
Ár
190 Ft - 468 290 Ft
Kategóriák
  • Adathordozó
    •  
  • Alaplap
    •  
  • Apple
    •  
  • Billentyű, Egér
    •  
  • Digitalizáló eszköz
    •  
  • Drón
    •  
  • E-book olvasó
    •  
  • Elem, Töltő
    •  
  • Fax
    •  
  • Flash Drive
    •  
  • Fotó - Videó
    •  
  • Garancia
    •  
  • Hálózati eszköz
    • Accespoint, Bridge
      •  
    • Hálózati adapter
      •  
    • Hálózati adattároló
      •  
    • Hálózati eszköz
      •  
    • IP Kamera
      •  
    • Modem
      •  
    • Networking kiegészítő
    • Powerline
      •  
    • Print server
      •  
    • Rack szekrény
      •  
    • Router
      •  
    • Switch
      •  
    • Tűzfal
      •  
    • VoIP Telefon
      •  
  • Ház
    •  
  • Háztartás - Gyümölcs feldolgozás
    •  
  • Háztartás - Kávézás
    •  
  • Háztartási kisgép
    •  
  • HDD
    •  
  • Hűtőrendszer
    •  
  • Játék, és szórakozás
    •  
  • Kábel
    •  
  • Kártyaolvasó
    •  
  • Komplett gép
    •  
  • Memória
    •  
  • Memóriakártya
    •  
  • Monitor, TV
    •  
  • Multimédia
    •  
  • Navigáció
    •  
  • Notebook
    •  
  • Nyomtató
    •  
  • Nyomtató kellék
    •  
  • Optikai meghajtók (CD/DVD/BluRay)
    •  
  • Port bővítő
    •  
  • Processzor
    •  
  • Projektor
    •  
  • Scanner
    •  
  • Smart
    •  
  • Solid State Drive (SSD)
    •  
  • Szerver
    •  
  • Szoftver
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
  • Szünetmentes táp
    •  
  • Táblamásoló
    •  
  • Tablet PC
    •  
  • Tápegység
    •  
  • Táska
    •  
  • Telekommunikáció
    •  
  • Videokártya
    •  
  • Világítástechnika
    •  
  • Vonalkódolvasó
    •  
  • Webkamera
    •  
Hírlevél
Termékajánló

Kiegészítő


  TP-Link TL-ANT2414A 14dBi kültéri antenna RP-SMA csatlakozóval

2,4 GHz 14 dBi, kültéri irányított antenna

 




  • 14 dBi irányított antenna megnöveli két felhasználói pont vagy beltér és kültér között a lefedettség kiterjedését

  • 100 cm-es CFD-200, alacsony veszteségű hosszabbító kábel flexibilis elhelyezést biztosít

  • RP-SMA hüvelyes csatlakozó, használható RP-SMA dugó csatlakozós eszközökkel

  • A szerelő készlettel könnyű az elhelyezés



Hogyan működik?

Az TL-ANT2414A irányított antenna a 2,4 GHz-es sávban működik, és 14 dBi irányított sugárzást biztosít, ami nagyban megnöveli a hatótávolságot és sokkal jobb vezeték nélküli teljesítményt eredményez. Az antenna RP-SMA hüvely csatlakozója szélesebb kompatibilitást eredményez legtöbb a vezeték nélküli eszközzel.



Élvezze a vezeték nélküli kapcsolat előnyeit nagyobb távolságban és teljesítménnyel a beltér teljes területén. Nincs szükség sem konfigurációs, sem telepítő szoftverre.



Könnyű használni

A TL-ANT2414A telepítése egyszerű és zökkenőmentes. Kompatibilis a legtöbb vezeték nélküli eszközzel (Access Point-ok, routerek, bridge-ek és hálózati adapterek), amiknek külső antennája levehető.



 
15 425 Ft + Áfa = 19 590 Ft
TP-Link TL-ANT2415D 15dBi kültéri antenna N csatlakozóval

2,4GHz 15dBi kültéri, omni irányú antenna

15 dBi omni-irányú antenna nagyban megnöveli a lefedettség kiterjedését

N hüvelyes csatlakozó, használható a legtöbb vezeték nélküli eszközzel

Időjárásálló tervezés, megfelel a különböző időjárási körülményeknek

A szerelő készlettel könnyű az elhelyezés



Hogyan működik?

A TL-ANT2415D kültéri körsugárzós antennaa a 2,4-2,5 GHz-es sávban működik, és 15 dBi többirányú sugárzást biztosít, ami nagyban megnöveli a hatótávolságot és sokkal jobb vezeték nélküli teljesítményt eredményez. Az antenna N hüvely csatlakozója szélesebb kompatibilitást eredményez legtöbb a vezeték nélküli eszközzel. Ezen felül, a időjárásálló borítás különböző kültéri megoldások esetén is normális működést biztosít.

A kültéri körsugárzó antenna egy erős felerősített jelet bocsát ki 360 fokban, erős mindenirányú jelet továbbítva az Access Pointtól vagy bridge-től. Ha több helyszínen vagy épületben szeretné elérhetővé tenni a vezeték nélküli hálózatot, akkor egyszerűen csak helyezze a TL-ANT2415D antennát az épületek közé egy Access Pointtal. Leghatékonyabban az épület tetején használható.



Könnyű használni

A TL-ANT2415D telepítése egyszerű és zökkenőmentes. Kompatibilis a legtöbb vezeték nélküli eszközzel (Access Point-ok, routerek, bridge-ek és hálózati adapterek), amiknek külső antennája levehető.


 
13 378 Ft + Áfa = 16 990 Ft
TP-Link TL-ANT2424B 24dBi kültéri antenna N csatlakozóval

2,4 GHz 24 dBi rácsos parabolikus antenna

24 dBi irányított antenna, ideális a különösen nagy távolságok közötti kültéri összeköttetéshez

Időjárásálló tervezés, megfelel a különböző időjárási körülményeknek

N hüvelyes csatlakozó, használható a legtöbb vezeték nélküli eszközzel

A szerelő készlettel könnyű az elhelyezés



Hogyan működik?

A TL-ANT2424B rács parabolikus antenna nagy szórású rendszer működéséhez tervezett, ami a 2,4-2,5 GHz-es sávban dolgozik, és 24dBi-es irányított sugárzást biztosít. A parabolikus tányér kialakítása hegesztett acéllal történt, hogy a legjobb teljesítményt lehessen elérni. Ezt az antennát a magas jel nyereség, hosszútávú lefedettség, könnyű, kompakt szerkezet és a kiváló szél-ellenállás jellemzi. Alkalmazható kültéren, 56 km-es hatótávolságig.



Könnyű használni

A TL-ANT2424B telepítése egyszerű és zökkenőmentes. Kompatibilis a legtöbb vezeték nélküli eszközzel (Access Point-ok, routerek, bridge-ek és hálózati adapterek), amiknek külső antennája levehető.



24 dBi antenna általában a wlan eszközökbe beépített antenna meghosszabbítására alkalmas.

Nagyobb hatótávolság várható tőle és a jelet a szabadabb elhelyezhetősége miatt jobban és egyenletesebben sugározza.

N-type csatlakozós, parabolikus antenna.

Maximum 24 dBi nyereség a 2,4-2,5 GHz tartományban.


 
14 638 Ft + Áfa = 18 590 Ft
  TP-Link TL-ANT24EC3S Szerelt antenna kábel 3m RP-SMA RP-SMA csatlakozóval

3 méter antennahosszabító-kábel

RP-SMA csatlakozós apa-anya

Jelveszteség 2,2dB

 

Jellemzők:

3 méteres alacsony veszteségű CFD-200 kábel

Egyszerű és gyors telepítés a megfelelő WLAN környezetben

3 méteres hosszúság lehetővé teszi, hogy optimálisan elhelyezhesse az antennát, hogy maximalizálja a vezeték nélküli teljesítményt

Jobb teljesítmény, alacsony veszteségű CFD-200 kábel, kiváló rugalmasság jellemzi

RP-SMA dugóból hüvely csatlakozó, RP-SMA típusú antennákkal használható



Hogyan működik?

Mi történik olyankor, ha a vezeték nélküli jel túl gyenge ahhoz, hogy csatlakozzon egy másik épületben lévő hozzáférési ponthoz, és szeretné az antennát egy magasabb vagy szélesebb helyen jobb pozícióba állítani a jobb jel érdekében?

Az antenna hosszabbító kábel a válasz a problémára. Nem kell elmozdítani az Access Pointot vagy routert, amit egyes esetekben nem lehet elmozdítani csakúgy egyik helyről a másikra. A több fajta kis veszteségű hosszabbító kábellel nagyobb flexibilitás érhető el, hogy maximalizálja a vezeték nélküli teljesítményt.


 
2 354 Ft + Áfa = 2 990 Ft
  TP-Link TL-ANT24EC5S Szerelt antenna kábel 5m RP-SMA RP-SMA csatlakozóval

5 méter antennahosszabító-kábel

SMA csatlakozós apa-anya

 

Jellemzők:

Egyszerű és gyors telepítés a megfelelő WLAN környezetben

5 méteres alacsony veszteségű CFD-200 kábel

5 méteres hosszúság lehetővé teszi, hogy optimálisan elhelyezhesse az antennát, hogy maximalizálja a vezeték nélküli teljesítményt

Jobb teljesítmény, alacsony veszteségű CFD-200 kábel, kiváló rugalmasság jellemzi

RP-SMA dugóból hüvely csatlakozó, RP-SMA típusú antennákkal használható



Hogyan működik?

Mi történik olyankor, ha a vezeték nélküli jel túl gyenge ahhoz, hogy csatlakozzon egy másik épületben lévő hozzáférési ponthoz, és szeretné az antennát egy magasabb vagy szélesebb helyen jobb pozícióba állítani a jobb jel érdekében?

Az antenna hosszabbító kábel a válasz a problémára. Nem kell elmozdítani az Access Pointot vagy routert, amit egyes esetekben nem lehet elmozdítani csakúgy egyik helyről a másikra. A több fajta kis veszteségű hosszabbító kábellel nagyobb flexibilitás érhető el, hogy maximalizálja a vezeték nélküli teljesítményt.



 
3 378 Ft + Áfa = 4 290 Ft
  TP-Link TL-ANT24PT Szerelt antenna kábel 3méter RP-SMA-N csatlakozóval

Átalakító kábel

Könnyú szerelés és használat

3 m alacsony veszteségű CFD-200 kábel felhasználásával készült, amely jobb teljesítményt nyújt kiváló felxibilitással

N-típusú dugóból RP-SMA hüvely csatlakozó, alkalmazható legtöbb AP/router és antenna közti csatlakoztatás esetén



Hogyan működik?

A TL-ANT24PT3 átalakító kábel ideális rugalmas kapcsolódás kialakításához a merev kültéri kábel vezeték nélküli Access Point/router között. Nagyon könnyű használni, nincs beállítás, és szoftver telepítésére sincs szükség.



Jellemzők

3 m alacsony veszteségű CFD-200 kábel

N-típusú dugóból RP-SMA hüvely csatlakozó


 
2 984 Ft + Áfa = 3 790 Ft
TP-Link TL-POE10R PoE (5V, 12V) tápleválasztó

PoE elosztó

PoE Splitter Adapter, IEEE 802.3af kompatibilitás, az adatok és a tápellátás ugyanazon a kábelen keresztül halad akár 100 méterig, 5/9/12 V-os kimenet, műanyag burkolat, zsebben is elfér, plug and play



Jellemzők:

IEEE 802.3af kompatibilis

Választható kimeneti feszültség

Gigabit sebesség támogatása

Plug & Play, nem igényel konfigurációt

Tápellátás akár 100 méterig

12V DC 9V DC vagy 5V DC tápellátási lehetőség



Működése

A TL-POE10R PoE-elosztó teljes mértékben megfelel az IEEE 802.3af szabványnak, és a használható minden 802.3af PoE-kompatibilis IEEE PSE (Power Source Equipment) vagy aktív PoE-s eszközhöz, mint a TP-LINK TL-SG3424P, TL-SF1008P vagy TL-POE150S, vagy más egyenértékű termékhez, a 12V, 9V vagy 5V egyenáram nyújt ott, ahol nincs elektromos vezeték vagy konnektor, de szeretné az eszközt használni, mint például az AP, IP kamera vagy IP-telefon, stb.



 
3 142 Ft + Áfa = 3 990 Ft
TP-Link TL-POE150S PoE  (48V) tápfeladó

PoE injektor

PoE Injector Adapter, IEEE 802.3af kompatibilitás, az adatok és a tápellátás ugyanazon a kábelen keresztül halad akár 100 méterig, műanyag burkolat, zsebben is elfér, plug and play



Jellemzők:

IEEE 802.3af kompatibilis

Tápellátás akár 100 méterig

Önmeghatározó a szükséges tápellátáshoz

Gigabit sebesség támogatása

Plug & Play, nem igényel konfigurációt

Külső tápegység



Működése

A PoE Injektor, a TL-POE150S teljes mértékben megfelel az IEEE 802.3af szabványnak, és a használható minden 802.3af PoE-kompatibilis IEEE PD-k (Powered Devices), vagy PoE-vevő adapterek, mint a TP-LINK TL-POE10R, vagy más egyenértékű termék esetében, a hálózat növeléséhez, ahol nincs elektromos vezeték vagy konnektor, de szeretné az eszközt használni, mint például az AP, IP kamera vagy IP-telefon, stb.



 
6 291 Ft + Áfa = 7 990 Ft
TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps SFP modul

Multimódú MiniGBIC SFP modul

Használható a T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 és a MC220L modelekhez



Jellemzők:

Támogatott a full-duplex

Plug & Play

Támogatott a Pull-or-Plug switch-oldali kapcsolattal

Tápellátás: switch-oldali tápellátás

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Specifikációk:

Média konverter és modul

Szabványok és protokolok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Hullám hossz: 850nm

Tápellátás: 3,3 V

Biztonság és kibocsájtás: FCC, CE

Kábel: Multimód

Optika típusa: 50/125μm vagy 62,5/125μm multimód

Max. kábel hossz: 550 m

Adatátvitel: 1,25 Gbps

Csatlakózás típusa: LC/UPC

Környezet:  

Működési hőmérséklet: 0?~70? (32?~158?)

Tárolási hőmérséklet: -40?~80? (-40?~176?)

Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot

Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot



Működése

A TL-SM311 sorozat optikai modul kártyák kerülnek bevezetésre az átviteli távolság megnöveléséhez. Csatlakoztatva a menedzselhető/smart switch-einkhez, megnöveli a távolság több kilométerrel vagy több tíz kilométerrel, ami alapvetően megfelel a LAN távolsági követelményeinek. A felhasználók kiválaszthatják, hogy melyik elemeket használják a optikai modulok igényei szerint annak érdekében, hogy költségek alacsonyabban maradjanak.


 
6 055 Ft + Áfa = 7 690 Ft
TP-Link TL-SM311LS 1000Mbps SFP modul

Single-módú MiniGBIC SFP modul

Használható a T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 és a MC220L modelekhez



Jellemzők:

Támogatott a Full-duplex

Plug & Play

Támogatott a Pull-or-Plug switch-oldali kapcsolattal

Tápellátás: switch-oldali tápellátás

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Specifikációk:

Média konverter és modul

Szabványok és protokolok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Hullám hossz: 1310nm

Tápellátás: 3,3 V

Biztonság és kibocsájtás: FCC, CE

Kábel: Szingle-mód optikai kábel

Optika típusa: 9/125μm Single-mód

Max. kábel hossz: 10 km

Adatátvitel: 1,25 Gbps

Csatlakózás típusa: LC/UPC

Környezet:  

Működési hőmérséklet: 0?~70? (32?~158?)

Tárolási hőmérséklet: -40?~80? (-40?~176?)

Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot

Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot



Működése

A TL-SM311 sorozat optikai modul kártyák kerülnek bevezetésre az átviteli távolság megnöveléséhez. Csatlakoztatva a menedzselhető/smart switch-einkhez, megnöveli a távolság több kilométerrel vagy több tíz kilométerrel, ami alapvetően megfelel a LAN távolsági követelményeinek. A felhasználók kiválaszthatják, hogy melyik elemeket használják a optikai modulok igényei szerint annak érdekében, hogy költségek alacsonyabban maradjanak.



 
6 055 Ft + Áfa = 7 690 Ft
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps SFP modul

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

Támogatott a WDM kétirányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél

TX: 1550nm / RX: 1310nm

Saját +3,3 V tápellátás

Párosítva a TL-SM321B-vel

Plug & Play

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Működése

A TL-SM321A a legújabb 1000Base-BX szabvány alkalmazza, átvitel egyetlen szálon, a két irányba különböző hullámhosszon. Kiterjesztheti a hálózat távolságát akár 10 km-ig TP-LINK routerekkel, switch-ekkel, média konverterekkel nagy sebességet és stabilitást nyújtva.


 
11 724 Ft + Áfa = 14 890 Ft
TP-Link TL-SM321B 1000Mbps SFP modul

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

WDM két irányú SFP modul

Támogatott a WDM kétirányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél

Hullámhossz: TX: 1310nm / RX: 1550nm

Saját +3,3 V tápellátás

Párosítva a TL-SM321A-val

Plug & Play

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Működése

A TL-SM321B a legújabb 1000Base-BX szabvány alkalmazza, átvitel egyetlen szálon, egy, a két irányban különböző hullámhosszon. Kiterjesztheti a hálózat távolságát akár 10 km-ig TP-LINK routerekkel, switch-ekkel, média konverterekkel nagy sebességet és stabilitást nyújtva.


 
6 291 Ft + Áfa = 7 990 Ft

Sorrend:

Webáruház készítés