Új jelszó kérése
Szűrés
Készleten
Garancia
Gyártó
Ár
190 Ft - 468 290 Ft
Kategóriák
  • Adathordozó
    •  
  • Alaplap
    •  
  • Apple
    •  
  • Billentyű, Egér
    •  
  • Digitalizáló eszköz
    •  
  • Drón
    •  
  • E-book olvasó
    •  
  • Elem, Töltő
    •  
  • Fax
    •  
  • Flash Drive
    •  
  • Fotó - Videó
    •  
  • Garancia
    •  
  • Hálózati eszköz
    • Accespoint, Bridge
      •  
    • Hálózati adapter
      •  
    • Hálózati adattároló
      •  
    • Hálózati eszköz
      •  
    • IP Kamera
      •  
    • Modem
      •  
    • Networking kiegészítő
    • Powerline
      •  
    • Print server
      •  
    • Rack szekrény
      •  
    • Router
      •  
    • Switch
      •  
    • Tűzfal
      •  
    • VoIP Telefon
      •  
  • Ház
    •  
  • Háztartás - Gyümölcs feldolgozás
    •  
  • Háztartás - Kávézás
    •  
  • Háztartási kisgép
    •  
  • HDD
    •  
  • Hűtőrendszer
    •  
  • Játék, és szórakozás
    •  
  • Kábel
    •  
  • Kártyaolvasó
    •  
  • Komplett gép
    •  
  • Memória
    •  
  • Memóriakártya
    •  
  • Monitor, TV
    •  
  • Multimédia
    •  
  • Navigáció
    •  
  • Notebook
    •  
  • Nyomtató
    •  
  • Nyomtató kellék
    •  
  • Optikai meghajtók (CD/DVD/BluRay)
    •  
  • Port bővítő
    •  
  • Processzor
    •  
  • Projektor
    •  
  • Scanner
    •  
  • Smart
    •  
  • Solid State Drive (SSD)
    •  
  • Szerver
    •  
  • Szoftver
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
  • Szünetmentes táp
    •  
  • Táblamásoló
    •  
  • Tablet PC
    •  
  • Tápegység
    •  
  • Táska
    •  
  • Telekommunikáció
    •  
  • Videokártya
    •  
  • Világítástechnika
    •  
  • Vonalkódolvasó
    •  
  • Webkamera
    •  
Hírlevél
Termékajánló

Kiegészítő


Törésgátló Cat.5E UTP/FTP dugóhoz szürke
 
1 331 Ft + Áfa = 1 690 Ft
TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

10/100 Mbps Multimódú média konverter

10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps többszörös üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 2 km, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.

Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban.

LED információk a hálózat állapotáról!

SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km-ig!

1x 10/100M RJ45 port + 1x multi-mode fiber port.



Jellemzők:

Megfelel az IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX szabványnak

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Támogatott  a 10/100Mbops auto negotiation és az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Half Duplex/Full Duplex továbbítási mód FX portnál

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 2 kilométerrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás



Működése

A MC100CM egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE 802.3u 10/100Base-TX és 100Base-FX szabványok alapján a MC100CM használatát multimódú üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC100CM támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értékkel továbbít és fogad adatokat.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, Auto MDI/MDI-X és duplexes auto negotiation TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC100CM a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami multimódú optika esetén akár 2 km is lehet.



 
8 181 Ft + Áfa = 10 390 Ft
TP-Link MC110CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

10/100 Mbps Single-módú média konverter

Megfelel az IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX szabványnak

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Half Duplex/Full Duplex továbbítási mód FX portnál

Megnöveli a távolságot akár 20 kilóméterrel



Működése

A MC110CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE 802.3u 10/100Base-TX és 100Base-FX szabványok alapján a MC110CS használatát single-módú üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC110CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értékkel továbbít és fogad adatokat.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, Auto MDI/MDI-X



Jellemzők:

Támogatott  a 10/100Mbops auto negotiation és az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Half Duplex / Full-duplex módban FX portnál

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 20 kilométerrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás


 
8 181 Ft + Áfa = 10 390 Ft
TP-Link MC111CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

10/100Mbps WDM média konverter

Megfelel az IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX szabványnak

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Alkalmazza WDM technológiát, adatok továbbítása és vétele egyetlen szálon



Működése

Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. Alkalmazza WDM technológiát, az MC111CS adatok továbbítását és vételét egyetlen szálon folytatja, Ami költség megtakarítást jelent. IEEE 802.3u 10/100Base-TX és 100Base-FX szabványok alapján a MC111CS használatát single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC111CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1550nm értéken továbbít és 1310nm értéken fogad adatokat. Ennek megfelelően a másik oldalon működő eszköznek, ami a MC111CS-sel együtt működik 1310nm értéken kell az adatokat továbbítani és 1550nm értéken kell az adatokat fogadnia. Egy másik TP-LINK média konverter, az MC112CS egy példa, amely együttműködik a MC111CS konverterrel.



Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, duplexes auto negotiation TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC111CS a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami single-módú optika esetén akár 20 km is lehet.



Jellemzők

Támogatott  a 10/100Mbops auto negotiation és az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Half Duplex / Full-duplex módban FX portnál

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Alkalmazza WDM technológiát, adatok továbbítása és vétele egyetlen szálon

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 20 kilométerrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás


 
9 835 Ft + Áfa = 12 490 Ft
TP-Link MC112CS 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter


10/100Mbps WDM média konverter

10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, akár 20 km, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.

20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.

LED információk a hálózat állapotáról!

Tx:1310nm, Rx 1550nm

1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.



Jellemzők:

Megfelel az IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX szabványnak

Támogatott  a 10/100Mbops auto negotiation és az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Half Duplex / Full-duplex módban FX portnál

LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással

Alkalmazza WDM technológiát, adatok továbbítása és vétele egyetlen szálon

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 20 kilométerrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás



Működése

Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. Alkalmazza WDM technológiát, az MC112CS adatok továbbítását és vételét egyetlen szálon folytatja, Ami költség megtakarítást jelent. IEEE 802.3u 10/100Base-TX és 100Base-FX szabványok alapján a MC112CS használatát single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC112CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értéken továbbít és 1550nm értéken fogad adatokat. Ennek megfelelően a másik oldalon működő eszköznek, ami a MC112CS-sel együtt működik 1550nm értéken kell az adatokat továbbítani és 1310nm értéken kell az adatokat fogadnia. Egy másik TP-LINK média konverter, az MC111CS egy példa, amely együttműködik a MC112CS konverterrel.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, Auto MDI/MDI-X és duplexes auto negotiation TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC112CS a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami single-módú optika esetén akár 20 km is lehet.




 
9 598 Ft + Áfa = 12 190 Ft
  TP-Link MC200CM RJ45 GbE <-> SC multi mode média konverter


Gigabites Multimódú média konverter

Megfelel az IEEE 802.3ab és a IEEE 802.3z szabványnak

Force/Auto továbbítási mód FX portnál

Megnöveli a hálózati távolságot akár 550 méterrel



Működése

A MC200CM egy olyan média konverter, ami átalakítja a 1000BASE-SX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-SX szabványok alapján a MC200CM használatát multimód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC200CM támogatja rövidhullámú (SX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 850nm értékkel továbbít és fogad adatokat.



Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, auto MDI/MDI-X TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC200CM a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami multimódú optika esetén akár 550 méter is lehet.



Jellemzők

1000 Mbps-on működik Full-duplex módban mind TX, mind FX portnál

Támogatott az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Force/Auto továbbítási mód FX portnál

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 500 méterrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás




 
13 772 Ft + Áfa = 17 490 Ft
  TP-LINK MC210CS RJ45 GbE <-> SC single mode média konverter

Gigabites Single-módú média konverter

Megfelel az IEEE 802.3ab és a IEEE 802.3z szabványnak

Force/Auto továbbítási mód FX portnál

Megnöveli a hálózati távolságot akár 15 kilóméterrel



Működése

A MC210CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 1000BASE-LX/LH optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-LX/LH szabványok alapján a MC210CS használatát single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC210CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értékkel továbbít és fogad adatokat.



Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, auto MDI/MDI-X TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC210CS a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami single-módú optika esetén akár 15 km is lehet.



Jellemzők

1000 Mbps-on működik Full-duplex módban mind TX, mind FX portnál

Támogatott az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Force/Auto továbbítási mód FX portnál

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 15 kilométerrel

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás


 
13 772 Ft + Áfa = 17 490 Ft
TP-Link MC220L 1000Mbps optikai (UTP-SFP) média konverter

Gigabites SFP média konverter

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps SFP foglalat, MiniGBIC modulok támogatása, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és

1000Base-T cooper media-ra ill. vissza.

Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX,

IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX.

multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval.

SX (shortwave) támogatása.

Auto MDI/MDI-X a TX portokhoz, LED az elülső panelen.

Multi-mode esetén 0.55 km és single-mode esetén 10 km a hatótávolság.



Jellemzők:

Megfelel az IEEE 802.3ab és a IEEE 802.3z szabványnak

1000 Mbps-on működik Full-duplex módban mind TX, mind FX portnál

Támogatott az auto MDI/MDIX TX csatlakozónál

Force/Auto továbbítási mód FX portnál

FX csatlakozója bekapcsolt állapotban is cserélhető

Megnöveli az optikával ellátott területek távolságát akár 550 méterrel multimódú és 10 km-rel single-módú optikával

Könnyen látható LED jelzés mutatja a hálózati aktivítást

Külső tápellátás



Működése

A MC220L egy olyan média konverter, ami átalakítja a 1000BASE-SX/LX/LH optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH szabványok alapján a MC220L használatát multimód/single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával LC típusú csatlakozással tervezték. 850nm értékkel továbbít és fogad adatokat multimód esetén, és 1310nm single-mód esetén.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, auto MDI/MDI-X TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC220L a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami multimódú optika esetén akár 550 méterrel, single-módú optika esetén 10 kilométerrel is megnövelheti.



 
7 079 Ft + Áfa = 8 990 Ft
TP-Link POE200 Power over Ethernet Adapter Kit

PoE adapter készlet

Eljuttatja az áramot és az adatforgalmat egyetlen Ethernet-kábelen akár 100 méterig

Kiválasztható kimeneti teljesítmény

Plug-and-Play, nem igényel konfigurálást



Működése

A TL-POE200 úgy tervezték, hogy továbbítsa a tápellátását és az adatforgalmat Ethernet-kábelen keresztül egy Ethernet-kompatibilis eszköznek akár 100 méteres távolságig. A PoE készlet két eszközt használ, egyet, ami „injektorként” használ és megadja a szükséges tápot és a továbbított hálózati forgalmat egyetlen Ethernet kábelre, míg a másik, a 'splitter' a fogadó oldalon osztja szét az áramot és az adatforgalmat két különböző kábelre, amit a csatlakoztatott Ethernet eszköz használ. Ez a kényelem lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy az Ethernet-kompatibilis eszközöket, mint például a Access Point, IP kamera, vagy a VoIP telefon bárhol elhelyezhessen, ahogy a legalkalmasabb, függetlenül attól, hogy van-e konnektor a környéken, elérve a legjobb teljesítményt a csatlakoztatott eszközöknek.

*TP-LINK TL-POE200 az iparágban széles körben elfogadott PoE technológiát használ, és sokkal költséghatékonyabb PoE megoldást kínál. Nagyon ajánlott, hogy ne párosítsuk a PoE termékeket más PoE adapterekkel, csak szakmai iránymutatás mellett.



Jellemzők

A tápellátás és az adatforgalom továbbítása egyetlen Ethernet kábelen, mint egyszerű hálózati hosszabbító

Eljuttatja az áramot és adatforgalmat egy Ethernet-kábel keresztül 100m-ig távolságig

Plug & play kialakítás egyszerű beüzemelést nyújt

12/9/5VDC háromszoros kimenet alkalmazkodik a különböző PoE-képes készülékekhez


 
6 685 Ft + Áfa = 8 490 Ft
  TP-Link TL-ANT2408CL 8dBi beltéri antenna RP-SMA csatlakozóval

2,4 GHz 8dBi beltéri omni irányú antenna

Nagyon könnyű beüzemelni, nincs szükség szoftverre

8 dBi omni-irányó antenna növeli a jel kiterjedését

RP-SMA hüvelyes csatlakozó, használható RP-SMA dugó csatlakozós eszközökkel



Hogyan működik?

Beltéri körsugárzós antenna, a TL-ANT2408CL a 2,4-2,5 GHz-es sávban működik, és 8dBi többirányú sugárzást biztosít, ami nagyban megnöveli a hatótávolságot és sokkal jobb vezeték nélküli teljesítményt eredményez. Az antenna RP-SMA hüvely csatlakozója szélesebb kompatibilitást eredményez legtöbb a vezeték nélküli eszközzel.

A meglévő Wi-Fi antenna cseréje a TL-ANT2408CL-re jelentősen megnöveli a hatótávolságot és a Wi-Fi jel erősségét. Ez a minőségi körsugárzó antenna közvetlen helyettesíti a router vagy Access Point gyári antennáját. Mivel a sugárzás több irányba zajlik, nincs szükség hangolásra - minden irányba küld és fogad Wi-Fi jelet.



Könnyű használni

A telepítés nagyon egyszerű - csak vegye le a készülék gyári antennáját és rögzítse az erősítő antennát, ezzel máris megtapasztalhatja egy pillanat alatt a lefedettség megnövekedését és stabilitását. Felhívjuk figyelmét, hogy a jelerősségnövekedése leginkább a router vagy adapter teljesítményétől függ; az antenna segít a korszerűsítésben, de a jelet nem tudja továbbítani vagy vételezni olyan szinten, amivel a modem vagy az adapter nem rendelkezik.



 
1 567 Ft + Áfa = 1 990 Ft
  TP-Link TL-ANT2409A 9dBi kültéri antenna RP-SMA csatlakozóval

2,4 GHz 9 dBi irányított antenna

9 dBi irányított antenna megnöveli két felhasználói pont között vagy beltéren/kültéren a lefedettség kiterjedését

100 cm-es CFD-200, alacsony veszteségű hosszabbító kábel flexibilis elhelyezést biztosít

RP-SMA hüvelyes csatlakozó, használható RP-SMA dugó csatlakozós eszközökkel

A szerelő készlettel könnyű az elhelyezés



Hogyan működik?

Az irányított antenna, a TL-ANT2409A a 2,4 GHz-es sávban működik, és 9 dBi irányított sugárzást biztosít, ami nagyban megnöveli a hatótávolságot és sokkal jobb vezeték nélküli teljesítményt eredményez. Az antenna RP-SMA hüvely csatlakozója szélesebb kompatibilitást eredményez legtöbb a vezeték nélküli eszközzel.

Élvezze a vezeték nélküli kapcsolat előnyeit nagyobb távolságban és teljesítménnyel a beltér teljes területén. Nincs szükség sem konfigurációs, sem telepítő szoftverre.



Könnyű használni

A TL-ANT2409A telepítése egyszerű és zökkenőmentes. Kompatibilis a legtöbb vezeték nélküli eszközzel (Access Point-ok, routerek, bridge-ek és hálózati adapterek), amiknek külső antennája levehető.


 
5 976 Ft + Áfa = 7 590 Ft
TP-Link TL-ANT2412D 12dBi kültéri antenna N csatlakozóval

2,4 GHz 12dBi kültéri, omni irányú antenna

12 dBi omni-irányú antenna nagyban megnöveli a lefedettség kiterjedését

N hüvelyes csatlakozó, használható a legtöbb vezeték nélküli eszközzel

Időjárásálló tervezés, megfelel a különböző időjárási körülményeknek

A szerelő készlettel könnyű az elhelyezés



Hogyan működik?

A TL-ANT2412D kültéri körsugárzós antenna a 2,4-2,5 GHz-es sávban működik, és 12 dBi többirányú sugárzást biztosít, ami nagyban megnöveli a hatótávolságot és sokkal jobb vezeték nélküli teljesítményt eredményez. Az antenna N hüvely csatlakozója szélesebb kompatibilitást eredményez legtöbb a vezeték nélküli eszközzel. Ezen felül, a időjárásálló borítás különböző kültéri megoldások esetén is normális működést biztosít.



A kültéri körsugárzó antenna egy erős felerősített jelet bocsát ki 360 fokban, erős mindenirányú jelet továbbítva az Access Pointtól vagy bridge-től. Ha több helyszínen vagy épületben szeretné elérhetővé tenni a vezeték nélküli hálózatot, akkor egyszerűen csak helyezze a TL-ANT2412D antennát az épületek közé egy Access Pointtal. Leghatékonyabban az épület tetején használható.



Könnyű használni

A TL-ANT2412D telepítése egyszerű és zökkenőmentes. Kompatibilis a legtöbb vezeték nélküli eszközzel (Access Point-ok, routerek, bridge-ek és hálózati adapterek), amiknek külső antennája levehető.


 
10 228 Ft + Áfa = 12 990 Ft

Sorrend:

Webáruház készítés