Új jelszó kérése
Szűrés
Készleten
Garancia
Gyártó
Ár
190 Ft - 468 290 Ft
Kategóriák
  • Adathordozó
    •  
  • Alaplap
    •  
  • Apple
    •  
  • Billentyű, Egér
    •  
  • Digitalizáló eszköz
    •  
  • Drón
    •  
  • E-book olvasó
    •  
  • Elem, Töltő
    •  
  • Fax
    •  
  • Flash Drive
    •  
  • Fotó - Videó
    •  
  • Garancia
    •  
  • Hálózati eszköz
    • Accespoint, Bridge
      •  
    • Hálózati adapter
      •  
    • Hálózati adattároló
      •  
    • Hálózati eszköz
      •  
    • IP Kamera
      •  
    • Modem
      •  
    • Networking kiegészítő
    • Powerline
      •  
    • Print server
      •  
    • Rack szekrény
      •  
    • Router
      •  
    • Switch
      •  
    • Tűzfal
      •  
    • VoIP Telefon
      •  
  • Ház
    •  
  • Háztartás - Gyümölcs feldolgozás
    •  
  • Háztartás - Kávézás
    •  
  • Háztartási kisgép
    •  
  • HDD
    •  
  • Hűtőrendszer
    •  
  • Játék, és szórakozás
    •  
  • Kábel
    •  
  • Kártyaolvasó
    •  
  • Komplett gép
    •  
  • Memória
    •  
  • Memóriakártya
    •  
  • Monitor, TV
    •  
  • Multimédia
    •  
  • Navigáció
    •  
  • Notebook
    •  
  • Nyomtató
    •  
  • Nyomtató kellék
    •  
  • Optikai meghajtók (CD/DVD/BluRay)
    •  
  • Port bővítő
    •  
  • Processzor
    •  
  • Projektor
    •  
  • Scanner
    •  
  • Smart
    •  
  • Solid State Drive (SSD)
    •  
  • Szerver
    •  
  • Szoftver
    •  
  • Szórakoztató Elektronika
    •  
  • Szünetmentes táp
    •  
  • Táblamásoló
    •  
  • Tablet PC
    •  
  • Tápegység
    •  
  • Táska
    •  
  • Telekommunikáció
    •  
  • Videokártya
    •  
  • Világítástechnika
    •  
  • Vonalkódolvasó
    •  
  • Webkamera
    •  
Hírlevél
Termékajánló

Kiegészítő


TP-Link TL-POE10R PoE (5V, 12V) tápleválasztó

PoE elosztó

PoE Splitter Adapter, IEEE 802.3af kompatibilitás, az adatok és a tápellátás ugyanazon a kábelen keresztül halad akár 100 méterig, 5/9/12 V-os kimenet, műanyag burkolat, zsebben is elfér, plug and play



Jellemzők:

IEEE 802.3af kompatibilis

Választható kimeneti feszültség

Gigabit sebesség támogatása

Plug & Play, nem igényel konfigurációt

Tápellátás akár 100 méterig

12V DC 9V DC vagy 5V DC tápellátási lehetőség



Működése

A TL-POE10R PoE-elosztó teljes mértékben megfelel az IEEE 802.3af szabványnak, és a használható minden 802.3af PoE-kompatibilis IEEE PSE (Power Source Equipment) vagy aktív PoE-s eszközhöz, mint a TP-LINK TL-SG3424P, TL-SF1008P vagy TL-POE150S, vagy más egyenértékű termékhez, a 12V, 9V vagy 5V egyenáram nyújt ott, ahol nincs elektromos vezeték vagy konnektor, de szeretné az eszközt használni, mint például az AP, IP kamera vagy IP-telefon, stb.



 
3 614 Ft + Áfa = 4 590 Ft
TP-Link TL-POE150S PoE  (48V) tápfeladó

PoE injektor

PoE Injector Adapter, IEEE 802.3af kompatibilitás, az adatok és a tápellátás ugyanazon a kábelen keresztül halad akár 100 méterig, műanyag burkolat, zsebben is elfér, plug and play



Jellemzők:

IEEE 802.3af kompatibilis

Tápellátás akár 100 méterig

Önmeghatározó a szükséges tápellátáshoz

Gigabit sebesség támogatása

Plug & Play, nem igényel konfigurációt

Külső tápegység



Működése

A PoE Injektor, a TL-POE150S teljes mértékben megfelel az IEEE 802.3af szabványnak, és a használható minden 802.3af PoE-kompatibilis IEEE PD-k (Powered Devices), vagy PoE-vevő adapterek, mint a TP-LINK TL-POE10R, vagy más egyenértékű termék esetében, a hálózat növeléséhez, ahol nincs elektromos vezeték vagy konnektor, de szeretné az eszközt használni, mint például az AP, IP kamera vagy IP-telefon, stb.



 
5 898 Ft + Áfa = 7 490 Ft
TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps SFP modul

Multimódú MiniGBIC SFP modul

Használható a T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 és a MC220L modelekhez



Jellemzők:

Támogatott a full-duplex

Plug & Play

Támogatott a Pull-or-Plug switch-oldali kapcsolattal

Tápellátás: switch-oldali tápellátás

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Specifikációk:

Média konverter és modul

Szabványok és protokolok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Hullám hossz: 850nm

Tápellátás: 3,3 V

Biztonság és kibocsájtás: FCC, CE

Kábel: Multimód

Optika típusa: 50/125μm vagy 62,5/125μm multimód

Max. kábel hossz: 550 m

Adatátvitel: 1,25 Gbps

Csatlakózás típusa: LC/UPC

Környezet:  

Működési hőmérséklet: 0?~70? (32?~158?)

Tárolási hőmérséklet: -40?~80? (-40?~176?)

Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot

Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot



Működése

A TL-SM311 sorozat optikai modul kártyák kerülnek bevezetésre az átviteli távolság megnöveléséhez. Csatlakoztatva a menedzselhető/smart switch-einkhez, megnöveli a távolság több kilométerrel vagy több tíz kilométerrel, ami alapvetően megfelel a LAN távolsági követelményeinek. A felhasználók kiválaszthatják, hogy melyik elemeket használják a optikai modulok igényei szerint annak érdekében, hogy költségek alacsonyabban maradjanak.


 
7 157 Ft + Áfa = 9 090 Ft
TP-Link TL-SM311LS 1000Mbps SFP modul

Single-módú MiniGBIC SFP modul

Használható a T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 és a MC220L modelekhez



Jellemzők:

Támogatott a Full-duplex

Plug & Play

Támogatott a Pull-or-Plug switch-oldali kapcsolattal

Tápellátás: switch-oldali tápellátás

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Specifikációk:

Média konverter és modul

Szabványok és protokolok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Hullám hossz: 1310nm

Tápellátás: 3,3 V

Biztonság és kibocsájtás: FCC, CE

Kábel: Szingle-mód optikai kábel

Optika típusa: 9/125μm Single-mód

Max. kábel hossz: 10 km

Adatátvitel: 1,25 Gbps

Csatlakózás típusa: LC/UPC

Környezet:  

Működési hőmérséklet: 0?~70? (32?~158?)

Tárolási hőmérséklet: -40?~80? (-40?~176?)

Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot

Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot



Működése

A TL-SM311 sorozat optikai modul kártyák kerülnek bevezetésre az átviteli távolság megnöveléséhez. Csatlakoztatva a menedzselhető/smart switch-einkhez, megnöveli a távolság több kilométerrel vagy több tíz kilométerrel, ami alapvetően megfelel a LAN távolsági követelményeinek. A felhasználók kiválaszthatják, hogy melyik elemeket használják a optikai modulok igényei szerint annak érdekében, hogy költségek alacsonyabban maradjanak.



 
7 157 Ft + Áfa = 9 090 Ft
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps SFP modul

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

Támogatott a WDM kétirányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél

TX: 1550nm / RX: 1310nm

Saját +3,3 V tápellátás

Párosítva a TL-SM321B-vel

Plug & Play

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Működése

A TL-SM321A a legújabb 1000Base-BX szabvány alkalmazza, átvitel egyetlen szálon, a két irányba különböző hullámhosszon. Kiterjesztheti a hálózat távolságát akár 10 km-ig TP-LINK routerekkel, switch-ekkel, média konverterekkel nagy sebességet és stabilitást nyújtva.


 
11 016 Ft + Áfa = 13 990 Ft
TP-Link TL-SM321B 1000Mbps SFP modul

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

WDM két irányú SFP modul

Támogatott a WDM kétirányú technológia, egyetlen szált használva az optikai kábelnél

Hullámhossz: TX: 1310nm / RX: 1550nm

Saját +3,3 V tápellátás

Párosítva a TL-SM321A-val

Plug & Play

Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható



Működése

A TL-SM321B a legújabb 1000Base-BX szabvány alkalmazza, átvitel egyetlen szálon, egy, a két irányban különböző hullámhosszon. Kiterjesztheti a hálózat távolságát akár 10 km-ig TP-LINK routerekkel, switch-ekkel, média konverterekkel nagy sebességet és stabilitást nyújtva.


 
7 157 Ft + Áfa = 9 090 Ft
Triton 19" 1U 37mm gyűrűs kábel rendező panel
biztosítja a szekrényekben a vízszintes kábelrendezést
M6-os kosáranya készlet (4 db)
 
1 882 Ft + Áfa = 2 390 Ft
Triton 19" 1U fésűs kábel rendező panel
biztosítja a szekrényekben a vízszintes kábelrendezést
M6-os kosáranya készlet (4 db)
 
2 512 Ft + Áfa = 3 190 Ft

Sorrend:

Webáruház készítés